| David95_2915 a întrebat:

Am auzit o piesa pe care nu stiu cum se numeste dar stiu ceva din ea laughing nu prea bine dar stiu cum suna laughing ceva de genu : A A A un ball la more to... Este din 2011 piesa este videoclipul filmat prin oras in ceva taxi. sper sa stiti despre ce este vorbawinking

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Cred ca aceasta este melodia pe care o cauti: "Bob Sinclar & Raffaella Carrà - Far l'Amore "...iti dau si link`ul: http://www.youtube.com/watch?v=rSmdeqxxLLk&ob=av2e