| Munteanuana2512 a întrebat:

Am avut menstruatia pe 13, luna trecuta. astazi suntem in 25 si nu mi-a venit. a fost o perioada grea pentru mine, deoarece a trebuit sa ma inscriu la facultate si nu stiam ce sa aleg, plus alte motive personale, ma simt trista si singura. De asemenea a fost si perioada bacului stresanta, iar cateva zile am luat memoplus, sa fie din cauza asta intarzierea? ma culcam la ore foarte tarzii pentru ca invatam foarte mult happy nu este prima data cand imi intarzie, luna trecuta mi-a intarziat 15 zile, insa este stresant asa sad Mentionez ca am avut contact sexual cu prietenul meu pe 4 si 6 iulie, dupa aproximativ o luna jumatate, dar a fost protejat. sad

3 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Fa-ti un test de sarcinalaughing poate cine stie...

| baf a răspuns:

Si eu patesc asta destul de des.cel putin la mine stresul e un factor determinant pentru dereglarile astea.eu cand ma cert cu cineva imi vine mai devreme sau daca sunt deja in perioada respectiva imi vine foarte mult.se intampla si sa imi intarzie. acum nu stiu ..nu este exclusa nici varianta unei sarcini, desi este putin probabil totusi. cred.

| Smileeveryday98 a răspuns:

Buna! Menstruatia nu vine in aceeasi zi ca data trecuta. Daca luna asta nu o sa-ti vina, te sfatuiesc sa-ti faci un test de sarcina, sau sa te duci la doctor. Chiar daca a fost -protejat- uneori se mai intampla. Poate o sa-ti vina menstruatia la sfarsitul lunii, dar daca nu fa-ti un test de sarcina ca sa fii tu mai sigura. O seara frumoasa