| anonim_4396 a întrebat:

Am avut net pe telefon 5 minute. Dupa mi s-a dus, am intrat pe YouTube si m-am uitat la niste poze. Si numai merge, nu am descarcat nimic. Cred ca aveam 50 mega trafit de net.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

YouTube consumă mulți mega.
De-aia nu intru aproape deloc pe el.(de pe telefon)
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum inchid aplicatia? Cum inchid datele mobile? Am Samsung galaxy Y Duos

| secret093 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intri la "Manager Activitati" acolo unde este si memoria RAM a telefonului si trebuie sa scrie undeva "Inchidere aplicatii active"si apesi acolo. Iar datele mobile le inchizi din meniul start al telefonului. Eu am Samsung Galaxy Chat, nu stiu daca e la fel big grin

| secret093 a răspuns:

Cand ai intrat pe YouTube ai lasat aplicatia deschisa, apoi te-ai uitat la poze si ai lasat pagina deschisa si asa s-au '' mancat'' cei 50 mega trafic de net.
De acum sa inchizi toate aplicatiile si sa nu uiti sa inchizi si Datele Mobile daca esti pe abonament ca faci cost. Ai grija data viitoare.
Funda?batting eyelashes