| Eooo_3842 a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat de varsta mea.La inceput la`m refuzat si nu am vrut sa fiu cu el. Dar ma`m razgandit.si am fost o perioada cu el. Dupa cateva certuri.(Dupa un timp)am vorbit cu el pe mess si mi-a zis sa ne impacam.Eu nu am zis nici da nici nu.Si ma jukam pe un program de editat poze si l`am editat pe el. l`am facut uratlaughing. Si i-am trimis poza editata.Si s-a suparat foarte tare...si a inceput sa ma injure sa ma faca in toate feluriile.Acuma cred ca iar vrea sa se impace cu mine din cate am inteles... Dar eu nu l`am uitat fiindca nu stiu cum? Am incercat sa-l uit iesind mai mult cu prietenii sa am alte ocupatii. dar nu potsad. Nu stiu ce sa fac daca imi cere sa ma impac cu el? Dupa toate vorbele urate ce mi le-a spus.Nu stiu //chiar nu stiu.va rog ajuta-i`ma. dau fundita:*. mersi

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Amandoi ati gresiT. Ti-e daca iti placea de el nu stiu de ce ai vrut sa faci misto de el. Da, corect ca nici el nu trebuia sa te injure.Nu avea pe ce sa se razbune si te-a injuratlaughingcam asta ewinking. Daca e un baiat "bun" poate ar trebu-i sa-i mai dai o sansa. Fa ce vrei e decizia ta! Bafta!happy

4 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Pai am avut si eu problema asta.
1. el tea injurat pentru ca l-ai facut urat in poza si crec sa simtit prost si la nervi stii cum sunt baietii.
cat despre daca sa te impaci cu el sau nu trebuie doar sa iti asculti inima si nu creierul laughing.

DAR TOTUSI FII SERIOASA... MAI SUNT BAIETI PE LUMEA ASTA (asa mi-am spus si eu si acum sun bine fara el)

MULT SUCCES!

| Foca a răspuns:

Pai parerea mea acordai o sansa pentru ca vad ca tu ai gresit aici... Si s-a enervat si omu na. Tine minte nu parerea nostra conteaza ci a tawinking si grija funda pls

| Gya_8215 a răspuns:

Odata ce a gresit va continua sa mai greseasca.BATE FIERUL CAT E FIERBINTE! Adica fa ce trebuie acum ca mai tarziu va da in tine!

| victorrdg a răspuns:

Poate ar fi bine s lasi de la tine si sa vezi ce va iesi. poate si eel sa simtit prost in momentul acela cu poza, nu era caz de suparare da poate el a intzeles gresit intamplarea iar acum vrea s isi repare gresealatongue

Succes!