| middle654 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care a vrut sa fie cu mine iar eu l-am refuzat intr-un mod destul de frumos si a inceput sa ma injure foarte urat?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Am parerea ca nici nu merita sa-ti amintesti de episodul asta. Exista destui oameni prost crescuti cu care e bine sa nu ai de-a face.

| NoNameexd a răspuns:

Ha,ha! Ce parere poti sa ai decat ca este un needucat?! Nu pune la suflet ce zice, o face pentru ca sufera de atentie, si se oftica ca nu te poate avea! Nu te lasa doborata de 2 cuvinte, ca daca te pui la mintea prostului, te bate cu experienta!

| NonEinstein a răspuns:

Nu-l baga in seamna, evident nu stie sa piarda si se manifesta intr-un mod neobisnuit si prost. Sfatul meu : ignora-l.

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Ii un fraier si nu poate accepta un refuz, prin asta ai vazut adevarata lui faţa.