| ConstiintaTa a întrebat:

Am avut varicela si am multe semne care mi-au ramas, exista vreun remediu dar nu care sa coste milioane, am auzit de crema elicina, oare e buna cine a folosito...sau altceva; alte creme alt remediu chiar si naturist!

2 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Nu exista remediu si eu am semne pus si simplu sunt ca acelea lasate de cosuri nu ai ce le face sincer!happy

| šρяίηģ a răspuns:

Si eu am avut destul de tarziu, la 13 ani.Eram foarte trista ca nu imi trec semnele si cum era vara, am stat la plaja. Cand mi s-a dus bronzul, nu mai aveam petele. De fapt inca mai am 2. big grin