| Alex1234xdd a întrebat:

Am avut zeci de prieteni, mai am unul. Maybe some help?hee hee)

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tot raul spre bine, fiindca s-au autoeliminat cei care iti erau prieteni falsi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Unde-s prietenii mei..." vorba unui mare maestru clasic. N. G.

Nu este problema, daca tineau la tine, se intorceau ei. O sa vina alte persoane, te asigur. Si o sa ramana langa tine pentru persoana care esti. Asa ca asigura-te ca esti acea persoana care vrei sa fii.

Seara faina sa ai! ^_^

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

"Am multe cunoștințe și tot felul de amici. Și vorba aia, ne cunoaștem de când eram mici.
Și ați trecut prin multe împreună, știu ce zici,
Acum am doar un prieten, da' nici ăla nu-i pe-aici"

| DoarBogdan a răspuns (pentru ShaOfHatred):

OO frumos, frumos. ^_^

| Catrice a răspuns:

Better like this.

| ShaOfHatred a răspuns:

Așa eram și eu... Aveam zeci "de prieteni" și toată lumea mă cunoștea. Acum, nu mai am pe nimeni. Prietenia e o comoară, pentru că nu orice persoană cu care te cunoști sau ieși pe afară îți este prieten. O persoană înțeleaptă mi-a spus o dată "O să ajungi în acel punct al vieții tale, în care nu o să poți ține pasul cu toți "prietenii", și o să trebuiască să ți alegi "... Și așa s-a întâmplat.
Gândește-te bine ce înseamnă prietenie și vezi câți oameni se potrivesc. Și o să vezi poate că nici ăștia pe care îi mai ai nu-ți sunt prieteni cu adevărat.

| DeathOfDreams a răspuns (pentru ShaOfHatred):

I hope you're good, S.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DeathOfDreams):

When I was truly fine. rolling on the floor)
Acum e cel mai rău și cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre 10 falși și unul bun, aleg unul bun. happy

| NarcisIfrim a răspuns:

De fapt tu nu ai avut zeci de prieteni ai avut decât unul singur, adică cel ce a rămas. Nu spune întrebări mergi înainte, să îți vezi de viata ta, și altădată ai grijă cum îți alegi prietenii, sau cel puțin așa zisi și prieteni

| Cqarina a răspuns:

Daca vrei un prieten sau un amic cu care sa stai de vorba sunt aici, mi-ar trebui si mie cineva cu care sa vorbesc

| Alex1234xdd explică (pentru Cqarina):

Ofc, pot sa ti dau insta-ul