| SLS a întrebat:

Am balul bobocilor si sunt obligata sa particip, pe langa asta am tras la sorti si am cazut cu un baiat care imi este antipatic.Intrebarea mea este:Cum fac sa scap?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca mergi cu el nu inseamna ca sunteti impreuna, pur si simplu ramai indiferenta cu el, ca si cum ar fi invizibil, te pierzi in multime, bla bla bla happy DAR ai putea sa-l cunosti mai bine si poate ti-ai schimba parerea despre el! Fiecare persoana poarta o masca pentru cei care nu sunt apropiati lui... Daca te place poti sa-i dai masca jos si vei descoperi cu totul si cu totul alta persoana! Succes orice ai alege! happy

1 răspuns:
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Îmi amintesc cum ne punea învățătoarea să dansăm cu băieții la sfârșitul anilor 1-4, și eu cu o colegă ne tot făceam planuri de cum să scăpăm. A funcționat de fiecare dată. Te pierzi în mulțime, practic fugi de el, te duci la baie, foarte des, stai pe un scaun și spui că te doare piciorul, te faci că vorbești cu cineva la telefon, ai o mulțime de metode. Sau îți găsești o colegă cu care să te conversezi și să glumești, îți găsești o ocupație, o scuză. Succes la. evitat!