| KatnissEverdeenFataDeFoc a întrebat:

Am castigat un concurs de film, iar astazi va avea loc premierea si as avea nevoie de un discurs de multumire ( profesorului coordonator, echipei etc).Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| alisuka_8196 a răspuns:

Ma simt coplesita de emotii,ceea ce se intampla pare ireal,dar este unic si adevarat,eu (numele tau), tind sa multumesc celor care m-au sprijinit in tot acest lung proces al devenirii mele de castigator, nu doar eu sunt castigatoare, ci noi toti suntem pentru ca dincolo de mine, ati existat voi, fiintele care m-ati incurajat si m-ati organizat in tot acest proiect.Va multumesc!