| vanessa001 a întrebat:

Ma puteti ajuta, va rog frumos, cu un discurs pentru profesoara de geografie? Termin a 8-a si trebuie sa fac un discurs de multumire pentru ea. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| deniidenisa187 a răspuns:

Stimata doamna profesoara, Ma simt ca la o ora de geografie la care stiu ca nu sunt foarte bine pregatita si am emotii pentru felul in care voi reusi sa spun ceea ce simt.De data asta nu astept sa fiu ascultat de dumneavoastra, ci voi spune sincer si cu drag ceea ce simt. Vreau sa va multumesc in primul rand pentru ca ati avut rabdare sa ma invatati tot ce trebuia de stiut.Ati fost mereu calma si blanda cu mine incat chiar daca eram suparata dumneavoastra ma inveseleati. Anii au tot trecut si acum sunt la sfarsitul clasei a opta.Imi e foarte greu sa cred ca ma voi desparti de dumneavoastra.E foarte greu sa te desparti de o persoana care ti-a daruit timp, rabdare, te-a invatat sa ai incredere in tine si in ceea ce poti face. Vreau sa stiti ca v-am iubit si pretuit foarte mult.Va doresc sa fiti mereu sanatoasa, inconjurata de oameni buni si cu sufletul plin de blandete...Cu respect...(numele tau) sper ca te-am ajutat. fundita?