| rafaelraffi a întrebat:

Am cateva pete albe pe dinti..cu ce pasta de dinti se indeparteaza petele? dau funda.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Incearca Colgate Max White One, eu o folosesc de o saptamana si deja a dat rezultate, dar daca vrei ceva specializar, recomans stomatologul
Baftawinking
funda?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai cersi funde!

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la un cabinet medical stomatologic si vei primi cel mai bunsfat specializat.Din cate stiu eu, pasta de dinti NU albeste dintii, doar ii pastreaza curati.Succes!