| IoNeLa_8986 a întrebat:

Am catziva colegi de clasa care toata ziua ma enerveaza... ce as putea face sa ma lase in pace?:@

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa nu-i bagi in seama, mai mult de atat, ar fi bine sa-i eviti...de ce sa-ti bati capul cu niste persoane fara leac (din moment ce ei asa s-au invatat, pe langa asta sunt prea multi ca sa le poti face fata)
Din moment ce tu nu ii bagi in seama ar trebui sa inceteze (sa se sature).Sau uita-te urat la eilaughingDaca privirea ar putea ucidethinking multi n-ar mai fi printre noi.

| Alexandra_1264 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Te enerveaza in ce sens? Probabil ca fac misto de tine, nu? Sau bat apropouri tampite si fara rost numai pentru a te cicali? Mda, tu trebuie sa ii ignori, stiu ca este greu, iar atunci cand au nevoie de ajutor, da dovada de colegialitate si atunci vor vedea ca tu ii ajuti chiar daca ei sunt enervanti cu tine. Te vor lasa in pace, ba chiar o sa vorbeasca cu tine mai mult si...nu uita sa zambesti! happy

| Gabriela98 a răspuns:

Mai bine ignorai...ca dupa se plictisesc si te lasa in pace.