| Kiduuuu1445 a întrebat:

Am cazut ieri cu bicicleta. In afara ca mana mea dreapta e julita si inca
curge sange s-a si umflat foarte tar si invinetit si nu mai pot s-o misc. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Du-te la doctor. S-ar putea sa fie rupta daca zici ca nu o poti misca.

| cornel a răspuns:

Mergi la doctor

| vlaaddd a răspuns:

Pune gheata sau du-te la medic!

Rapid!

| melc a răspuns:

Adica, tu de ieri stai cu mana asa?
Destinatie -> doctor

| Kiduuuu1445 explică:

Nu ma lasa parintii sa merg la doctorstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic de urgentza.Trebuia sa mergi de ieri, ce mai astepti? Se poate infecta, nu e de joaca.Ai mai multa grija de acum incolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te lasa sa mergi la doctor cheama doctorul la tine. Funda?:d

| Bone_Andrei_1984 a răspuns:

Du-te la spital ca e fff grav faptul ca s-a umflat si invinetit