| Shi_Atat_Iosif_1995 a întrebat:

Azi de vreo 3 ore cazut pe mana dreapta si ma doare foarte tare dar nu s-a umflat nici nu s-a invinetit oare ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mama mea a cazut pe mana dreapta. A fost la medic deoarece o durea foarte tare si i-a prescris medicamentele Celebrex si Sindolor Gel. te dai cu el la locul accidentat insa nu masezi.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Posibil sa fie o luxație...mergi la medic