| 358ili a întrebat:

Am citi din colectia Cartile care iti dau fiori am citit fantoma de la teatru si mi-a palcut mult exista volumul 2 intreb pentru ca cartea se termina subit... fund!happy

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Asa se termina toate "cartile care-ti dau fiori" eu am citit si fantoma de la tatru si fantoma din vecini si monstrul din pivnita si mai era una cu papusa...un fel de chucky...sunt bestiale:X zic sa le citesti pe toatesmug ceauu :* ps: nu, nu exista volumul 2 big grin asa au ele un final "misterios"

2 răspunsuri:
| 358ili explică:

Vroiam sa scriu Funda scuzehappy

| 358ili explică:

Mersi si mie mi-a placut la nebunie