| deea_1980 a întrebat:

Am citit cartea Minunata calatorie a lui Nils Holgerson prin Suedia, si mi-am dat seama ca erau si desene animate. Unde le pot vedea in romana? Multumesc muuuuultlove struckNu stiu de ce nu merge sa dau fundita, dar oricum, munca voastra va fi rasplatitalove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.peteava.ro scrii la search nils holgerson si o sa gasesti episoadele :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de unde, poate aici! adresa de jos
http://www.220.ro/......u67ra9cEg/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe canalul minimax tvhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac tare mult si le-am vazut cand eram mica. dar nu imi amintesc mai nimic...se gasesc pe torren. dar in araba mai bine cauti pe eee.peteava.ro sau pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel numai ca la tulcea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.youtube.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu dar nu gasesc
cele doua de jos nu merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st unde poti sa le vezy dar sty cumva de unde pot sa yau un referat bun pentru ca maine imi trebuie referatul si nu am reusit sa citesc decat pana la insula oland te rog helllllllllllllllllllllllllllllllpppppppppp

| catalin112 a răspuns:

Si mie imi p-lac dar din pacate nu le mai pot vedea