| EvilsideofGod a întrebat:

Am citit niste articole pe net in care scria ca anul acesta se vor face ore din prima zi de scoala si festivitatea de deschidere va fi anulata. Dar in articole scria numai de Teleorman, Alexandria si Satu Mare.
Intrebarea este: si in Bucuresti se pune in aplicare ce scria in articol?

Uitati si articolele:
http://www.adevarul.ro/......67122.html
http://www.informatia-zilei.ro/......-prima-zi/

3 răspunsuri:
| Bloondyna a răspuns:

Eu locuiesc in judetul Covasna si la noi e la fel au fost trimise orare si restul. sad E nasol nu stiu de ce fac asta. In fine. Eu am vorbit cu diriga si a zis ca nu e sigur pentru ca copii nu stiu nimic si restul. Eu una o sa ma duc la scoala fara nimic de scris si fara caiet ca doar e deschiderea. Si daca se ia vreun profesor de mine ii zic ca scriu ce degetul pe banca si copiez mainelaughing. Glumeam. In final cred ca da, se aplica si in bucuresti aceleasi reguli.

| deeaea a răspuns:

Sunt din Bucuresti si sincer habar nu am ce e la scoala mea.
Am vorbit cu un baiat tot din bucuresti de la alta scoala care zice ca la ei nu se face.
Dar totusssi am auzit ca uni vor face.

| IonutZ_3613 a răspuns:

Eu sunt tot din alexandria unde stai?
?