| cristianorudi7 a întrebat:

Am citit pe GQ Romania ca daca ai "câteva fire de păr între sprancene sunt chiar sexy". Asa sunt eu si voiam sa aflu parerea voastra. Multumesc

3 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Mai degraba esti nepensat nu sexy. Depinde de fizionomia fiecaruia daca il prind sau nu anumite lucruri gen celui spui de tine.

| Doηηa a răspuns:

Nu e atragator deloc, crede-ma!

| Snowfall a răspuns:

Pai nu stiu, depinde de gusturile fiecaruia, dar eu sincer nu am auzit niciodata vreo fata careia sa ii placa mai mult baietii cu "cateva fire de par intre sprancene" decat fara; dar presupun ca daca nu sunt foarte multe nu o sa aiba nimeni o problema cu asta.