| simonamaria a întrebat:

Am comandat un bilet la meciul Steaua- Brasov si stiu ca cei de la Fan Courier il livreaza insa as vrea sa stiu cat costa sa mi-l aduca in afara de pretul biletului.va rog stiti ati comandat pana acum si cat v-a luat?

Răspuns Câştigător
| dany97 a răspuns:

Da,am comandat si eu bilete si astept livrarea.Este si o taxa in plus.5% din valoarea biletului plus 4.5 lei pentru livrare.Dar scrie si pe mailul care l-ai primit de la biletesteaua.ro.