| denisuka257 a întrebat:

Am cont pe lady popular si de o saptamana nu mai pot intra si cand incerc imi arata ca am o eroare dar nu stiu cum sa o repar

Răspuns Câştigător
| iza03zu a răspuns:

Si eu am patit la fel daca ai internet explorer ia-ti mozilla eu asa am facut si merge big grinbig grin pup

1 răspuns:
| OnutzaTheDreamer a răspuns:

Incearca sa intri de pe alt calculator.Si eu am patit asta iar cand m-am dus in vizita la cineva si am incercat sa intru, a mers. Daca vei avea aceasta ocazie, fii sigura ca domnisoara ta mananca destul si are tot ce-i trebuie pentru. ca daca nu mai intri mult timp, s-ar putea intampla ceva cu ea.