| tpu_ank a întrebat:

Am cunoscut un baiat (G.), desi e din bucuresti (eu cta) am inceput incet incet sa ma indragostescsad si nu vreau...
inima lui apartine altcuiva, dar nu suport sa il aud cand imi spune despre prietena lui, cat poate suferi din cauza ei...
nu m-am intalnit cu el... dar simt ceva... e inexplicabil... la una din intrebari am povestit despre un baiat din liceu, ce sa fac? baiatul asta e aproape de mine si... nu stiu il ube. intr-un fel. dar el nu...
acum sunt intr-o ceata totala.sad m-am indr. de acest baiat (G.) de sufletul lui pot spune... ma completeza, avem aceleasi ganduri, dar imi e frica sa nu-l fac sa sufere, mi-e frica de faptul ca nu ii va placea de mine sad
Ce sa fac? sad

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ok, din cate am inteles eu, mai existá un baiat in afará de ( G ).care este de la tine din liceu, care il iubesti (intr-un fel ).
Baiatul ( G ) are prietená si se vaitá. pai daca nu ii este bine cu ea, de ce nu se desparte?
Plus ca este la o distantá destul de mare.Ai douá dezavantaje.Nu te poti intalni foarte des cu el, si relatiile la distantá nu prea merg.
Mai bine il lasi sa-si rezolve problemele pe care le are si tu ar trebui sa o mai raresti cu conversatiile pe mess.
Baiatul din liceul este o alegere mai buna happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Parerea mea este, ca desi nu iti dai seama, tie iti e de fapt mila de acest G. Lasa-l, ca oricum va fi greu sa tii o relatie la distanta.
Iesi la o cioco calda cu tipu de la tine din liceu.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

De ce nu i-ai zis daca sufera din cauza acelei fete de ce nu se desparte de eabatting eyelashes tu pe mess vorbesti cu el?

Daca vrei sa vb mai multe da-mi id-ul tau prin mesaj privat

Răspuns utilizator avertizat
| Ellena a răspuns:

Are mare dreptate Cristi, e foarte greu sa tii o relatie la distanta, copiil fiind, gandest-te mai bine la tipul din liceu cu tine aveti mai multe sanse, stiu cum sta treaba cu relatiile astea la distanta iti spun din experienta proprie.bafta!

| Instinkt a răspuns:

Vreau sa ies cuea dar nu-i iubita mea cel putin nu inca dar distanta dintre noi e prea mare

| liliana83 a răspuns:

Pai daca el are deja o iubita si tine la ea, e normal ca se gandeste si sufera pentru ea. de ce nu poti sa-l auzi cand vb de iubita lui? fii o fata buna si incearca sa nu-i desparti. tu daca ai fi in locul iubitei lui cum te-ai simti cand auzi ca iubi tau s-a combinat cu alta care stia ca are o iubita. ce sa faci? ce tie nu-ti place altuia nu-i face. asa ca mai gandeste-te. oricum tot la ea se va intoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putin tupeu. si zi`i ceea ce simti .pentru. k atunci cand` te vei hotara sa-i spui va fi prea tarziu sad