| hellokitty95 a întrebat:

Am de facut la engleza un eseu de ce imi place un anumit film.Eu mi-am ales Hachiko, a dog story(2009). Mi-ati putea da cateva idei pe engleza? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1028532/usercomments?start=50 un site mai bun ca asta hellokitty95 nu cred ca o sa gasesti...ti-as da parerea mea personala! stiu engleza foarte bine dar nu prea le am cu timpurile asa ca :)) nu as vrea sa iti spun ceva gressit! cred site-ul acela o sa te ajute mult! am vazut filmu, si chiar daca sunt baiat ...am plans la el:((,, a fost cel mai "touching" film pe care l`am vazut! acesta si eight below:P bafta si daca nu te descurci lasa un pm:P