| doOry a întrebat:

Am de facut la istorie un referat despre arhitectura egiptului antic straight face iar la inceputul referatului trebuie sa scriu motivatia personala de ce am ales acest subiect... ce as putea sa scriu? big grin funda love struck

Răspuns Câştigător
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Scrie ca esti pasionata de Arhitectura Egiptului Antic, ca toate acele temple si piramide ti se par minunate.etcchatterboxbig grin scrie si tu sincer de ce ai ales de fapt acest subiect.