| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut la latina un referat cu subiect la alegere! Dati-mi va rog cateva subiecte despre care as putea sa scriu! Nu am voie ca referatul meu sa fie ca al altui coleg pentru ca doamna profesoara ne va da 2! orice subiect pentru referat in afara de limba latina, imbracaminte la romani, zei, legenda intemeierii romei, armata romana, casatoria la romani deoarece aceste subiecte au fost deja facut de alti colegi pentru sem 1!
Care ma ajuta are funda+vot!
P. S:lasa-ti link-ul referatului!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Sarmisegetuza
Decebal
Statul dac
Burebista

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat happy
mersi pentru funda love struck

| alyna a răspuns:

@pup mersi m-ai ajutat foarte mult de aceea ti-am dat si funda!