| NoOne_9340 a întrebat:

Am de facut un articol pentru o revista, are cineva vreo idee ce subiect as putea aborda? cat mai originalbig grin.Raspunsul cel mai bun va primi fundita.

1 răspuns:
| AdeeLinee a răspuns:

Poti face un articol despre adolescenti(hobby-uri, obiceiuri, etc), despre viata de noapte, importanta lecturii.De altfel poti scrie niste retete personale de gatit sau de imfrumusetare, pe care numai tu le sti. Sper ca ti-am fost de folos. Te pup