| ily_8577 a întrebat:

Trebuie sa scriu un articol, insa nu-mi vine nici o idee in cap ce tema asi putea aborda. va rog mult sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

Mai bine lasa-te.

| Danny_4065 a răspuns:

Despre adolescenti in general.ce fa ei(bune si rele)

| HabarNuStiu a răspuns:

Pai ai putea sa scrii despre cum sa eviti o sarcina nedorita, acest subiect este destul de cautat.

| Aida_3174 a răspuns:

Despre baieti! vorbesc serios! sau despre flirt si arta nu stiu ce. chestii din astea de fete big grin cum sa seduci o fata / un baiat, sunt foarte cautate!

| zuzulyna a răspuns:

Buna...pai poti aborda multe teme...
1.sex(prin faptul ca fetele ca isi pierd virginitatea la o varsta foarte frageda)
2. poti scrie un articol despre pauzele din timpul scolii
3.despre iubire
4.despre oamenii emo(e ff interesant...sa ii descrii viata)
5.sau poti face un articol cu ce te pasioneaza pe tine si de asemenea mai poti face si un articol cu un moment fascinant din viata ta
FUNDA... daca te-a ajutat :X