| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma scuz ca folosesc aceasta categorie, dar este cea mai "activa".
Vreau sa-mi fac o schimbare de look si m-am gandit sa ma fac roscata! Nu vreau sa ma vopsesc din prima, vreau sa incerc un nuantator. Am tenul putin inchis (doar putin) si ochii albastrii. Culoarea naturala a parului este saten. M-am gandit ca roscatul mi-ar scoate si mai mult culoarea ochilor in evidenta.

Ce culoare ma sfatuiti sa incerc?

2 răspunsuri:
| Roobeertaa a răspuns:

Buna! Bine faci ca incerci cu nuantator, nu face prostia sa te faci cu vopsea din prima fiindca pot fi rezultate neplacute si numai ai ce face destul timp..roscat pai thinking ar fi dragut dar nu rosu aprins ci gen "Bianca Dragusan"(roscat aramiu)sau incearca nuante spre blond(nu deschis in caz ca nu vrei)ori suvite dese blonde, dar nu incerca brunet si eu sunt deschisa la ten si ochii verzi si brunetu ma imbatranea si am ales blondul ff deschisbig grin Bafta!

| Issa20sb a răspuns:

Da