| KazumaKwabara a întrebat:

Am descarcat assasins creed 3 doar ca se blocheaza tot timpul ..adica merge bine dar la cateva minute parca ingheata si trebuie sa restartez jocul. Cine ma ajuta dau funda si vot! multumesc muuuuuult. daca imi cumpar un cooler pentru laptop ca sa nu stiu se incalzeasca oare ar ajuta cu cv?

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Placa video mai mare!

| anonymous09 a răspuns:

Verifica cerintele sistemului cu care este compatibil jocul si compara-le cu pc-ul tau. poate ai procesorul sau placa video prea mica

| mihnealuca a răspuns:

Trebuie o placa video mai mare, si sa mai verifici inca o data cerintele sistemlui...bafta!