| NoAntidote a întrebat:

Am descărcat Muvee Reveal. Merge super ok.happy Şi e uşor de folosit. Am făcut un filmuleţ dar am uitat să îl salvez. Am început să îl fac din nou. Cu aceleaşi poze. Dar. Când vreau să îl fac, pozele sunt deja scrise(cum le-am scris în primul filmuleţ) şi nu mai ştiu ordinea lor. Întrebarea mea este cum pot să şterg pozele acelea? Am şters programul, l-am dezinstalat, l-am redescărcat, l-am reinstalat. Degeaba. pozele rămân la fel. Mulţumesc.

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua Madalina.Eu iti recomand sa folosesti cand dezinstalezi un program pe nume Revo unistaller.Sa-ti explic si de ce iti recomand acest program, programul predefinit de la Windows nu e bun ca iti raman ramasite, pe cand programul acesta are si varianta portabila care nu trebuie instalata la el si sterge tot ce ramane de la respectivul program care vrei tu sa-l dezinstalezi uite aci ai link-ul http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html,jos de tot ai varianta portabila(portable) iti spun ca n-o sa fii dezamagita e 99% bun restul de 1% vei vedea tu daca e adevarat si atunci va fi 100% sper ca te-am putut ajuta cat de cat cu problema ta daca nu ai rezolvat-o deja cu stima Marius