| ryxize a întrebat:

Am descarcat o astfel de programa ARES de pe google pentru imi descarca cu ajutorul ei muzica, filme, etc, dar nu pot si nici nu stiu cum!? Cine stie va rog sa ma ajutati?!

3 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Eu.Bun.mai intai trebuie ca programul sa fie instalat. Dupa ce l-ai instalat, il deschizi.In partea de sus a paginii iti pune:internet, biblioteca, reproductor, cautare, descarcari, chat si control panel. Daca vrei sa descarci ceva, dai la cautare.In partea stanga a paginii iti apare o casuta goala.Trebuie sa scrii acolo ce vrei sa descarci.De exemplu: chris brown-with you. Daca vrei sa inti pe google sau pe TPU sau unde vrei, dai la internet.Nu stiu daca m-am explicat prea bine, dar daca nu imi spui si am sa incerc sa ma explic altfel sa ma intelegi.

Succes.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei da la download. iti va aparea sa introduci adresa de mail si numele. ii dai continui si se descarca foarte repede!

| Loriii245 a răspuns:

Programul e mai greu de perceput da' daca te pricepi e ok.
Eu ti-as recomanda alt program, si sa-i dai un uninsstal la programul ARES.
Din experienta, programul ARES e foarte greu de inteles, da' e destul de ok. Totusi ti-as recomanda http://megaupl0ad.me/archive/program%20pentru%20descarcat%20muzica
Sper sa fii multumit.O zi buna!