| denise_2581 a întrebat:

Am descoperit o carte super, pacat ca is numai doua capitole, voi ce parere aveti? plsss, cat mai multe pareri ca este cartea unuei prietene si chiar vrea sa stie daca are talnt sau nu
http://www.scribd.com/doc/24548870/DenIsE

2 răspunsuri:
| t8mazo a răspuns:

Inteleg ideea dar trebuie slefuita foarte mult. Propozitiile sunt prea scurte si se tot repeta aceleasi idei: e vina mea, nu trebuia sa fac aia aialalta. Eu inteleg ca avea remuscari dar exista si alte moduri de a le sublinia. Paragraful in care Brent o descrie pe Maya e din file de poveste. Inteleg ca e o carte dar nici chiar asa ca nu e reincarnarea lui Isus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se auzea doar bataile inimii lui? Auci...