| MsAnca97 a întrebat:

Am dezinstalat eType din control panel, dar continua sa imi apara in bara de start. Cum pot sa dezinstalez complet eType?

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Aceeasi problema am avut`o si eu acum cateva zile dar am rezolvat`otongue pai si eu am dezinstalat din c.p dar apoi unde intri in pagina la start cauti in spatiu acela eType tongue si dai click dreapta si o sa iti apara acolo ''remove this program'' ceva de genu si atata tot trebuie doar sa astepti cateva secunde oricum trebuie sa iti apara acolo la start tongue sau daca. poti sa il cauti acolo unde se cauta documentele si gata fundita?:*:*:*