| georgiianaGeo a întrebat:

Am downloadad gratis niste jocuri pe telefon. ele imi iau bani in timp ce joc? (nu am internet gratuit)

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Salut!
Nu iti iau bani daca jocurile sunt gratis cand le downloadezi nu o sa iti i-a bani asta doar daca tu nu alegi sa iti cumperi nu stiu ce sabii si chesti super puternice pe jocuri si trebuie sa platesti
Daca le-ai luat de pe appstore sau google play (Samsung apps) sunt 100% gratis chiar daca le iei de pe net (Google) nu iti consuma bani in timp ce joci daca scriau ca sunt gratis cand le-ai downloadat
Bft!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca le-ai luat cu androidul, atunci sunt gratuite pe durata timpului de joc.
O seara placuta!

| mFlorian a răspuns:

Nu,nu-ti ia bani in timp ce joci, dar sa nu cumperi puncte sau orice lucru care te-ar putea ajuta in timpul jocului caci aceastea sunt taxabile.