| manolescu1996 a întrebat:

Am eu cont pe metin2 gx de lvl 75 si imi dai unu pe metin2 aspire ca mie imi mere

11 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24 iti dau eu

| νєησм a răspuns:

Lvl 75? nea lasa ca p Gx am 80 cu un sura deci sall frate

| OanaVlad a răspuns:

Am cont de 42 pe gx dar l-am dat... m-am jucat pe el 2 orelaughing cam ciudat... is fata si joc metin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am da-mi tu mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itidau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asa

id:maimute parola:banana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu pe metin2 aspire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti 2313

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde tr sa intru pentru a face cont pe aspire ca habar nu am

| mitumarius a răspuns:

Am eu un cont pe metin2 aspire da nu are nici un caracter pe el daca il vrei te astep sa ma contectezi pe id mariusik_mark daca nu sunt logat atunci te rog sa-mi lasi un mesaj