| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 18 ani in ianuarie, cererea pentru alocatie fiind depusa inca din toamna la liceu, dar nu am mai primit nicio alocatie. Am primit-o doar in februarie apoi nimic nimic...Ce as putea sa fac? Ceilalti colegi ai mei au primit-o, numai eu nu

4 răspunsuri:
| Cozmea022004 a răspuns:

Cred ca trebuie sa depui o plangere de unde vin alocatiile

| Amethyst01 a răspuns:

Asa am patit si eu cand am fost in clasa a 12 a.
Am mai asteptat si a venit pana la urma toata.
Dar mai intreaba-ti colegii, poate si ei sunt in aceeasi situatie, la mine asa a fost.

| Bianncax a răspuns (pentru Amethyst01):

Cam cat ai asteptat? Pentru ca eu astept de 4 luni deja iar doamnele de la secretariat au zis ca nu au depus documentele pe care noi le am adus

| Amethyst01 a răspuns (pentru Bianncax):

Atunci e vina lor, nu au cum sa vina banii daca ele nu au facut nimic. In cazul meu, documentele erau depuse de mult si banii nu veneau. Nu ai ce face, trebuie sa astepti...