| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex in perioada fertila si si-a a ejaculat dar am si o infectie la ovare totusi e posibil sa raman insarcinata pentru ca mi-a intarziat ciclul cu vreo 3 zile?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca e posibil, infectia la ovare nu te protejeaza absolut deloc.

| yuli10 a răspuns:

Cred ca da, esti insarcinata. fa un test sau mergi la ginecolog.

Laur
| Laur a răspuns:

Si infectia la ovare si sarcina pot intarzia menstruatia, de ce nu tratezi infectia inainte sa incerci sa ramai insarcinata?

| b3bita a răspuns:

Posibil... nu stiu. Ar trebui sa consulti ginecologul