| anonim_4396 a întrebat:

Am fata lunguiata si parul lung, tuns in scari. Ce tunsoare credeti ca m-ar avantaja?

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

In niciun caz bob. Eu cred ca esti foarte bine. Parul lung este cel mai frumos si de pret lucru care tine de fizic la o fata. Ai grija sa ti-l mentii sanatos stralucitor si frumos, sa ii tunzi varfurile o data la 2-3 luni si sa-l ingrijesti. Eventual ai putea sa iti faci putin breton si cand zic putin ma refer la un breton mai lung, pe care daca il dai intr-o parte sa acopere putin din "lungimea" fetei. Cam asa sunt eu tunsa. Nu lasa stilistii dornici de ciopartire sa te nenoroceasca. pupiiici

| deea_8141 a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi pe cea care te coafeaza cum ti'ar sta mai bine^^.
sau poti sa te uiti in revistele de specialitate existente in orice salon de coafurahappy
pentru ca noi nu ne putem pronunta ce inseamna fata lunguiata:p
poate fi doar ingusta...
freza ideala difera in functie de forma mandibulei(rotunjita.ascutita.patratoasa).happy

:*

| Alexxa10 a răspuns:

Poate bob...iti face fata mai rotundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cccccccccccc