| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu o fata un an jumate, ea are 15 ani, dar arata de 18 si eu am 20! ne-am desparti acuma 3 luni pentru ca mi-a spus ca s-a indragostit de alt baiatt dar peste 3 saptt s-a intors la minee spunandu-mi ca ma iubestee si ca i-a fost dor de minee, in alea 3 saptamani am sunatto si i-am dat mesaje primele 4 5 zile si dupa nu am mai cautatoo si mi-a zis ea sa ne intalnimm si ne-am impacat! acuma 3 zile, ne-am despartit iarr, mi-a zis ca o suparam prea multt. o enervamm prea mult, dar se enervaa pentru faptele care le faceam de dragg, de genuu sa o pup incontinuuu, imbratisarii tarii, si acuma cand o sunn, mai imi spun ca ma iubestee, se mai intoarce inapoii? ce sa facc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor). pentru prima oara vad ca una de 15 ani e mai inteligenta ca unu mai mare ca ea. chiarca fetele sunt mai mature. iti da cu du-te-vino mai bine ca una de 20.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Omule, nu te merita. Face tot ce o taie capul, si tu stai dupa ea? Preia initiativa. Tu ce simti? O iubesti cu adevarat sau ti-e doar simpatica. Cand vrea ea va impacati, dupa pleaca iar?! Ce-i asta. Se joaca cu tine. Fata cred ca nici nu stie ce vrea de la viata.

| Amorosa18 a răspuns:

Poate sa arate si de 20, mintea tot de 15 ani o are.Din punctul meu de vedere eu zic ca esti putin prostut, scuze ca iti spun asa.Tu ai 20 ani, ea 15 si te joaca asa pe degete. cand are chef ea va despartiti, stiind ca tu o vei primi inapoi in bratele tale. mai bine vorbeste serios cu ea si intreab-o ce vrea mai exact, dar sa nu ii para rau mai tarziu.Bafta