| jaycethehuman a întrebat:

Am fost invitat la banchet organizat de clasa a 8a si nu stiu cum sa ma imbrac.sunt baiat si am parul mediu imi puteti da si mie niste idei plz.nu prea stiu cum trebuie sa te imbraci la bancheturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu daca vrei sa fi clasic iate dupa sfatul lui Amaliutza dar daca vrei sa fi mai special pe acolo imbracate asa Un tricou cu un imprimeu frumos colorat un sacou nu prea elegant niste jeansi si o pereche de bascheti care sa se asorteze cu tricou ai arata super. Acum depinde de tine cum tiar placea.

1 răspuns:
| Amalia a răspuns:

O camasa.Niste pantaloni care sa se asorteze camesei,cum ar fi o camasa alba si niste pantaloni negri,dar nu blugi. Intelegi?

Deci sa fie un costum,pentru bancheturi baietii poarta mai mult costum,dar fara cravata,iar fetele rochii, pentru ca e vara deja, cand v-a fii banchetul

Succes :*!

Funda?:X