| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la banchet si m-am imbatat praf, si m-am trezit a doua zii cu pasta de dinti in tot capul plin de spray, cred ca mi-au facut si poza, si mor am o stare naspa sa nu vada cineva vreo poza jenanta. ce sa fac?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa le ceri si sa le pastrezi pentru intalnirea de 10 ani. Pana atunci, incearca sa ramai lucid, are si alcoolul farmecul lui, dar daca nu iti mai amintesti nimic, doar iti bati joc de tine si de ficatul tau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic, te ai imbatat acum suporti consecintele... oricum probabil te ai facut deja destul de rahat, pozele nu mai conteaza

| Axys a răspuns:

Nu esti tu de vina! e au fost neseriosi ca ti-au facut asta sad aiurea dar na

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci ati facut banchetul clasei a 8 sau 12. Si cum v-au permis profesori sa folositi alcool thinking

| Zedge a răspuns:

Atata aveti in cap, sa va imbatati, ca de pus mana pe carte nici vorba.

| Bishopp a răspuns (pentru Zedge):

Pacat ca vorbesti fara sa cunosti. 1. nu merg la banchet sa invat, si nu re legatura asta cu intrebarea mea... daca nu voiai sa ma ajuti puteai sa o ocolesti. intelege-ma ca-mi pare rau. nu stiu ce sa fac.

| Zedge a răspuns (pentru Bishopp):

Si daca apar poze cu tine ce, pur si simplu ignora, nu esti primul care care pateste asa ceva nici ultimul, daca lumea vede ca nu iti va pasa nu va rade nimeni.

| Bishopp a răspuns (pentru Zedge):

Ai dreptate. dar iti dai seama ca in sinea ta. tot te oftici si n-ai fi vrut asa ceva.

| ZoLyX a răspuns:

Daca iti sunt prieteni vor tine pozele doar pentru ei si nu vor arata la toata lumea sa te faca de rahat dar ai grija ca pozele sa nu ajunga la altcineva care poate sa te santajeze cu ele. O asemenea experienta am avut si eu vara trecuta cu niste colegi de clasa dar treaba ca mie mi-au facut cu totul altceva iar acum sunt bine mersi happy