| AlexaBio1234 a întrebat:

Am iesit azi afara si un baiat mi-a facut un car de nervi. Ce fac ca sa scap de nervi cum ma relaxez?

Răspuns Câştigător
| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Fa lucruti care iti plac, incearca sa nu te mai gandesti la el. Gandeste-te ca esti pe o pajiste plina cu flori sau chestii de genul asta si o sa iti treaca. Eventual raspunde la niste intrebari de pe TPU pentru ca astfel te vei duce cu gandul in alta parte.winking

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

UIta-te la un film!

| Foxylicious a răspuns:

Baga capul intr-o perna si tipa acolo.La mine merge!

| friday a răspuns:

Stiu sentimentu`rolling on the floor.

| fyfy3 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te descarci tranteste ceva.stiu eu...si apoi fa ce iti place tie.bye