| Violetta69 a întrebat:

Am in calculator un program numit Hidetools Parental Control. Tot ce e legat de program este ascuns in calculator fara parola. Eu as vrea sa sterg istoricul din cand in cand, pentru ca nu imi convine ca parintii sa vada ce vorbesc eu cu altii pe site urile de socializare... Ei au instalat asta pentru sora mea mai mica, dar inevitabil vad si activitatea mea. Cum as putea sa aflu care este parola programului?

2 răspunsuri:
| ImSnow a răspuns:

Pai poti sa folosesti "social engineering" (cauta pe net) sau sa incerci sa ghicesti parola.