Întrebare recomandată | DjSannan a întrebat:

Buna stie careva care e cel mai bun program de control parental? Este acel program care controleaza activitatea copiilor la calculator sa nu stea prea mult pe el etc. Eu am testat unul Crawler Parental Control,am facut inca un cont pe calculator,( am pe pc tv instalat cu tv tuner,si vroiam ca pe celalalt cont sa mearga jocuri si televizorul, dar cand am instalat Crawler Parental Control pe contul nou nu mergea tv-ul, deci stiti cumva vreun program de control parental care sa monitorizeze celalalt cont si sa mearga si tv-ul daca vreau sa mearga?

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cauta in setari ca ar trebui sa aiba exceptie si alegi tv tuner