| misszzz a întrebat:

Am inceput sa tot vad pe hi5, pe mess etc 'copii copaci'. Si nu inteleg ce inseamna.Ma puteti lamuri?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E un mod mai elegant sa faci pe cineva prosthee hee

| cioko19 a răspuns:

Foarte tare intrebarea laughing) am ras de expresie, dar sincer nici eu nu stiu ce inseamna happy.

| Jonsdottir a răspuns:

Copii copaci=copii prosti pe care nu'i duce mintea prea mult.sau "copii tufa" parca suna mai bine, nu?!

By Dy
Xo~Xo

| Diva a răspuns:

Copii copaci=copii prosti

| juno a răspuns:

Copii copaci e o expresie. Foarte multe persoane o folosesc si este la fel cu "ce rupta esti", "ce distrusa", in sensul de nebunatic/a, sau dus cu pluta... chiar! Ai de capu` meu?! Niciodata nu m`am gandit exact la ce se refera. Buna intrebarewinking Astept si eu raspunsuri.

| ingeras14 a răspuns:

Adica aia care nu pricep nimic, care nu fac nimic(ceva de genu`)straight face.

| RappK a răspuns:

Copii copaci?! nu inteleg

| Marya_1984 a răspuns:

"Copil copac", adica te face prost! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil copac- copil prostbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil prost...balamut...ametit care nu pricepe

| sylver69 a răspuns:

Hihihi! copii de lemn tongue. un fel de copil bomba.hee heecam la acelasi lucru se refera...

| 34kjb3uyhiu23 a răspuns:

Pai copiii copaci mc sunt aia cu videourile minecraft au cele mai tari videouri minecraft au pana si un film de 3 ore

| LordIce66 a răspuns:

N-ati auzit nici macar o data de echipa copii copaci mc sau tf
sunt testeri de jocuri (Marian-Ostyleo, Victor-XXXElok2012XXX, Razvan-Razvythebest66)
Aceasta e echipa XD

| catalin_3323 a răspuns:

Copiii copaci mc Marian a spus copiii si pe urma Victor a spus copaci si mc vine de la minecraft

| misszzz explică:

Da. asa se numesc ei. de ex. .am vazut o poza cu un grup pe care scria `copii copaci` .sau am vazut o tipa.`x. copilu` copac`

| misszzz explică:

Merci de raspunsuri.
`

| CIULAMADECOPACI a răspuns:

Copiii copaci sunt copii cu crengi.