| moon a întrebat:

Nu inteleg cine candideaza pentru presedinte anul asta. Ma puteti lamuri?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu este greu, dai drumul la televizor si afli totul.

| dan29 a răspuns:

La alegeri, candidează: Traian Băsescu, susținut de PD-L și PNȚCD, Crin Antonescu, susținut de PNL, Mircea Geoană, susținut de Alianța Electorală PSD+PC, George Becali, susținut de PNG-CD, Corneliu Vadim-Tudor, susținut de PRM, Sorin Oprescu, independent, dar și încă doi cetățeni independenți, dar de la care nu se așteaptă un scor important, de peste 1% maximum...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt toti candidatii si programele lor in format pdf http://www.alegeri.tv/alegeri-prezidentiale-2009