| Zanatare a întrebat:

Am incercat la sims 3 sa bag codul set career ca sa-mi setez cariera. De ce nu
merge?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca si tu in mai multe moduri, nu te da batuta din prima straight face
inceaca, deslegat, legat, mare, mic, cu spatiu, fara... jocul s-ar putea sa aiba din astea pentru coduri, si tu sa-l ai dezactivat, si v-a trebuii sa-l activezi. Incearca si tu de mai multe ori si mai multe variante, nu ca nu a mers odata si gata, renunti... nu te mai lasa batuta asa usor.

| Zanatare explică:

Am facut asta inainte sa pun intrebarea, GoldRoger!