| Georgi_6200 a întrebat:

Intrebare legata de sims 2: am vrut sa readuc la viata un sims si stiu ca imi trebuie resurrect-o-nomitron pe care l-am vazut la career rewards dar care e blocat, stiu ca imi trebuie o cariera paranormala dar n-o gasesc!
Si mai stiu si o parola care deblocheaza toate career rewards:
shift+ctrl+c apoi scriu unlockcareerrewards dar in momentul in care tastez "c", chiar si singur sau cu alte litere langa el face poza si parola nu e

1 răspuns:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Mai e o chestie prin care poti sa ii invi, am vazut pe youtube, nu stiu daca chiar functioneaza. dai shift ctrl c si pui parola: testingchatsenabled true si apoi apesi pe sims sincer nu mai situ exact. dar inceartca