| s23 a întrebat:

Am incercat sa descarc prima pagina din jurnalul so hannah montana si-mi spune ca este blocat, am scris parola si codul corect. cine ma ajuta? mersi

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Scrie din nou parola si codul, daca nici acum nu merge, nu te pot ajuta cu mai mult

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nr 1 e miley la nr 2 e lilly la nr 3 e jackson la nr 4 nu stiu care e si la nr 5 e rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este :niblets
codul:miley ...si alealalte nivele mai au coduri cu lily jackson si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cod:miley, iar parola:niblets?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa scot paginile din jurnal ma ajuta si pe mine cineva? daca da mi le trimiteti prin mail? printesa_lumii2002@yahoo.com va rog ff mult

| s23 explică:

Dolcemada, mersi de raspuns, am incercat de vreo 10 ori daca are cineva prima pagina mi-o trimite pe mail? e pentru fetita mea de 4 ani, care e inebunita dupa hannah, mailul este dia.ramo@yahoo.com, mersi anticipat