| cata_1747 a întrebat:

Am instalat Call of duty de la skidrow, apoi directX-ul dar calculatorul meu are o problema cu windows installer pentru ca trebuie sa il tin deschis din computer management, iar cand sa instalez Microsoft Visual C++(imi trebuia 2008 iar eu am 2005) mi-a spus ca am o eroare si sa trimit raportul.Am continuat, am intrat in joc, iar dupa ce aleg ce fel de Campaign vreau, imi spune fatal error si zice ca trebuie inchis. Ce ar trebui sa fac? Sa mai incerc sa reinsalez visual ala 2008 dar nu am licienta pe windows-ul asta! Va rog dati-va cu parerea doar daca stiti ce vorbiti,

1 răspuns:
| spad3r a răspuns:

Ai facut crack-ul. apropo ce call of duty si iti va trebui ( pentru cod7 ) ultimul update de la NVidia oricum da-mi id tau de mess si te ajut.