| kolarov123 a întrebat:

Am un windows xp sp3 si vreau sa instalez fifa 2011 da imi trebuie microsoft visual C++ 2008 l-am luat da imi zice sa dezinstalez pe celalalt. acela este C++2005 si nu merge si am dat la add remove programs si am vrut sa-l dezinstalez da imi da eroare. ce trebuie sa fac .funda.va rog foarte mult

Răspuns Câştigător
| Dubaster a răspuns:

Ala nu se dezinstaleaza, asta in caz ca vrei sa mai joci fifa pe calculatoru ala vrodata tongue se face update, bine isi face singur depinde ce setari ai tu facute la windows. eu am si sp3 si w7 si merge perfect pe amandoua. Dami add la djdubaster til fac cu cea mai mare placere sa nu te mai chinui! Bafta